Sarı vərəqələr: Azər Salahlı, 62 (qeyri-idman hərəkəti) – Alfons Msanqa, 15 (qeyri-idman hərəkəti). Dioqo Balau, 45 (qeyri-idman hərəkəti). Oruc Məmmədov, 65 (qeyri-idman hərəkəti). Karim Rossi, 89 (hakimin qərarına etiraz).
Artırılan vaxt: Birinci hissədə 1 dəqiqə, ikinci hissədə 2 dəqiqə.
Saat 14:30. Quba Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu, 100 tamaşaçı.
Baş hakim: Rəşad Əhmədov.
Baş hakimin köməkçiləri: Asiman Əzizli, Kərim Zeynalov.
Dördüncü hakim: Vüqar Həsənli.
VAR: Rauf Cabbarov.
İmişli: 33. Andrey Sinenka, 19. Azər Salahlı (k), 5. İdris İnqilablı (21. Abbas Ağazadə, 80), 94. Rafael Vyeqas, 10. Nikola Karaklaiç, 29. Edvin Banqera, 14. Ronaldo de Souza, 23. Dioqo Rollo, 79. Dioqo Kardoso, 17. Ezekiel Morqan, 7. Luis Silvestr.
Ehtiyat oyunçular: 1. Hüseynəli Quliyev, 77. Elmir Rəhimzadə, 97. Xəzər Mahmudov, 3. Tuncay Yusifli, 30. Xəlil Mürsəlli, 20. Nazim Hüseynov.
Baş məşqçi: Xorxe Kaskilya.
Şamaxı: 1. Rikardo Fernandes, 5. Arsen Ağcabəyov (k), 2. Abdulla Rzayev, 97. Oruc Məmmədov, 82. Rüfət Abbasov, 9. Karim Rossi, 13. Rikardo Apolinario, 11. Dioqo Balau (7. Edqar Adilxanov, 46), 4. Sezar Enrike, 44. David Santos, 8. Alfons Msanqa (10. Andrey Tirkoveanu, 69).
Ehtiyat oyunçular: 62. Abdulla Seydəhmədov, 99. Səlim Həşimov, 17. Rafael Məhərrəmli, 80. Həbib İsmayılov, 21. Bilal İsmayılov, 27. Emil Süleymanov, 48. Ramiz Muradov, 77. Nihat Mehralıyev, 90. Davud Mənsumov, 19. Abdullahi Şuaybu.