Xaçmazın Köhnə Xaçmaz kəndində səyyar qəbul keçirilib
Xaçmaz rayonunda növbəti səyyar qəbul Köhnə Xaçmaz kəndindəkeçirilib
Xaçmaz Rayon İcra Hakimiyyətinin başçısı Elnur Rzayev, yerlihüquq-mühafizə orqanlarının, idarə, müəssisə və təşkilatrəhbərlərinin iştirakı ilə Köhnə Xaçmaz kəndində növbəti səyyarqəbulunu keçirib.
Qəbulda Müşkür İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə nümayəndəliyinə daxilolan Köhnə Xaçmaz, Müşfiq, Müzəffəroba, Xaspoladoba, Əzizli,Gəncəli, Bəbəli və Müşkür kəndlərinin sakinləri iştirakediblər.
Sakinlər əvvəlki səyyar qəbullarda qaldırılan bəzi məsələlərinhəlli ilə bağlı görülən işlərə görə təşəkkürlərini bildiriblər.Həmçinin qaz təchizatının bərpası, daxili yolların təmiri, yenisubartezian quyusunun qazılması və Qudyalçayda sahilbərkitməişlərinin aparılması ilə bağlı müraciətlər səsləndiriblər.
Rayon İcra Hakimiyyətinin başçısı Elnur Rzayev sakinlərin arzuvə təkliflərini həssaslıqla dinləyərək, onları narahat edənproblemlərin aradan qaldırılması istiqamətində müvafiq tapşırıqlarverib. Bir çox müraciətlər yerindəcə həll edilib.
Sakinlər əhalinin problemlərinin həll edilməsi məqsədiləyerlərdə həyata keçirilən tədbirlərə, göstərilən yüksək diqqət vəqayğıya görə Azərbaycan Respublikasının Prezidenti cənab İlhamƏliyevə və Birinci vitse-prezident Mehriban Əliyevayaminnətdarlıqlarını ifadə ediblər.