Millimizin dünya çempionatı üçün heyəti
Qadın futbolçulardan ibarət millimizin fevralın 24-də təlim-məşq toplanışına başlayacaq.
"Football-plus.az" xəbər verir ki, komanda dünya çempionatının seçmə mərhələsində martın 3-də Bakıda Şimali Makedoniya, 7-də isə Felksutda Macarıstanla qarşılaşacaq.
Millimizin toplanış üçün heyəti:Aytac Şərifova, Jalə Məhsimova, Sevinc Cəfərzadə, Vüsalə Hacıyeva (“Yüksekova”,Türkiyə), Nərgiz Əliyeva, Manə Mollayeva, Vüsalə Seyfəddinova, Mədinə Curuqova, Xanım Əsədova, Aydan Həsənova (“Neftçi”), Günay İsmayılova (Giresunspor”, Türkiyə), Mehriban Şahməmmədova (klubsuz), Nigar Mirzaliyeva (“Hamburq”, Almaniya”), Coşqunə Əliyeva (“Qaziabtep Safir”, Türkiyə), Kristina Bakarandze (“Nike Lusso”, Gürcüstan), Ayşən Əhmədova (“Amedspor”, Türkiyə), Milana Rəhimova (“Ljuboten”, Şimali Makedoniya), Yeliz Acar (“Beşiktaş”, Türkiyə), Peritan Bozdağ (“Fenerbahçe”, Türkiyə), Alina Nəhmədova (“Partizan”, Serbiya), Aysun Muradova (“Haymana”, Türkiyə), Kamilla Məmmədova (“Dirçəliş”), Nərgiz Hacıyeva (“Şəfa”).