"Sumqayıt" - "Qəbələ": Start heyətlər açıqlanıb
"Sumqayıt" Misli Premyer Liqasının 21-ci turu çərçivəsində doğmameydanda "Qəbələ"nə qəbul edir.
Trend xəbər verir ki,komandalar saat 19:30-da start götürəcək matçda meydana aşağıdakıheyətlərlə çıxacaqlar:
“Sumqayıt”: 1. Mehdi Cənnətov (k) 7. Rüstəm Əhmədzadə 19. RoiKehat 72. Rayan Senhadjic 6. Sedrik Badolo 33. Danilo Beskorovaynıy23. Ronaldo Vaskez 71. Masaki Murata 80. Keffel Resende 11. AleksaYankoviç 25. Abdul Raşid Mumini
Ehtiyat oyunçular: 22. Xəyal Fərzullayev 12.Murad Ağamalıyev 3. Höccət Haqverdi 29. Emil Mustafayev 8. SəbuhiAbdullazadə 24. Sənan Muradlı 75. Nadir Orucov 37. Nihad Orucəli97. Vüsal Paşayev 10. Nikola Ninkoviç 95. Nsana Simon
Baş məşqçi: Saşa İliç
“Qəbələ”: 93. Rza Cəfərov 7. Turan Manafov 13. Nicat Əliyev (k)24. İsmael Akinade 33. Seydina Keyta 50. Adriel Ba Loua 3. EduardoKunde 6. Xayme Syerra 8. Sambu Sissoko 16. İsaak Amoah 30. PrinsOvusu
Ehtiyat oyunçular: 1. Səlahət Ağayev 11. AsifMəmmədov 28. Murad Musayev 22. Fərid İsgəndərov 74. SüleymanDamadayev 66. Nuğay Rəşidov 10. Şahin Şahniyarov 27. Eşqin Əhmədov21. Ziya Şəkərxanov 12. İbrahim Sanqare 14. Domi Massumo 70. PauloQuimbila