"PAŞA Bank" sahibkarlara illik 12%-dən başlayan biznes krediti və komissiyasız əməliyyatlar təklif edir
Bu bahar "PAŞA Bank" sahibkarlar üçün yeni fürsətlər gətirir.Müştərilər artıq nəinki endirimli şərtlərlə kreditlər, həm dəTarifim məhsulu daxilində pulsuz köçürmələr və valyuta mübadiləsiedə bilərlər.
Belə ki, bank 19 fevraldan başlayaraq 1 ay müddətində onlaynbiznes kreditinə 1% faiz endirim təklif edir. Kampaniya dövründəsahibkarlar girovsuz, tamamilə onlayn şəkildə 250,000 AZN-dəkbiznes kreditlərini 13 %-dən deyil, 12%-dən başlayaraq əldə edəbiləcəklər. Üstəlik, kredit almış sahibkarlar 1 milyon AZN-dəkölkədaxili köçürmələrini və 250,000 AZN-dək valyuta mübadiləsiəməliyyatlarını da tam pulsuz icra edəcəklər.
Əlavə olaraq, "PAŞA Bank"ın müştəriləri eyni tarixlərdəfaktorinq məhsuluna 0.5% illik faiz endirimi və ya 0.5% komissiyaendirimi, eləcə də ticarət kredit xətti üzrə 0.5% illik komissiyaendirimi əldə edə biləcəklər.
Təklif sahibkarlara maliyyə imkanlarını artırmaq, xərcləriazaltmaq və bizneslərini daha rahat idarə etmək imkanı verir. 19martadək davam edən kampaniya mikro, kiçik və orta bizneslər, eləcədə fərdi sahibkarlar üçün keçərlidir. Ətraflı məlumat almaq və bufürsətdən istifadə etmək üçün linkə keçid edin.
Xatırladaq ki, "PAŞA Bank" beynəlxalq maliyyə nəşri“International Investor Magazine” tərəfindən 2026-cı il üzrə eynivaxtda iki əsas kateqoriyada - “Azərbaycanın ən yaxşı bankı” və“Azərbaycanın ən yaxşı KOS bankı” - adına layiq görülüb. Bank2024–2025-ci illərdə yerli sahibkarlığın inkişafına verdiyitöhfələrə görə “Euromoney”, “International Investor Magazine” və“Global Finance” kimi nüfuzlu beynəlxalq nəşrlər tərəfindən birsıra mükafatlara, o cümlədən “Ən yaxşı KOS Bankı” və “World’s BestPrivate Banks 2025” titullarına layiq görülüb. Eyni zamanda, bank2025-ci ildə “Stevie Awards” tərəfindən “İlin şirkəti”nominasiyasında “Gold Stevie” mükafatını qazanan ilk Azərbaycanbankı olub.