Bakının bu yollarında tıxac yarandı
Bakının bir sıra yollarında nəqliyyatın sıxlığı müşahidə olunur.Metbuat.az xəbər verir ki, bu barədə Nəqliyyatı İntellektual İdarəetmə Mərkəzi (NİİM) məlumat yayıb. Hazırda yollardakı vəziyyət:1. Bakı-Sumqayıt şosesi, "20 Yanvar" metro stansiyası istiqamətində;2. Alı Mustafayev küçəsi, Ziya Bünyadov prospekti istiqamətində;3. Ziya Bünyadov prospekti, Əhməd Rəcəbli küçəsi ilə kəsişmədən Atatürk prospekti ilə kəsişməyə qədər;4. Ziya Bünyadov prospekti, Müzəffər Nərimanov küçəsi ilə kəsişmədən "20 Yanvar" metro stansiyası istiqamətində;5. Ziya Bünyadov prospekti, Əbdülvahab Salamzadə küçəsi ilə kəsişmədən Əhməd Rəcəbli küçəsi istiqamətində;6. Tbilisi prospekti, "20 Yanvar" metro stansiyasından mərkəz istiqamətində;7. Heydər Əliyev prospekti, əsas yol, mərkəz istiqamətində;8. Heydər Əliyev prospekti, köməkçi yol, mərkəz istiqamətində;9. Mikayıl Müşfiq küçəsi, "Badamdar" dairəsindən 20 nömrəli məktəb-lisey istiqamətində;10. Neftçilər prospekti, "Azneft" dairəsi istiqamətində;11. Yusif Səfərov küçəsi, mərkəz istiqamətində;12. Üzeyir Hacıbəyli küçəsi, Azadlıq prospekti ilə kəsişməyə qədər;13. Babək prospekti, mərkəz istiqamətində;14. 8 Noyabr prospekti, Süleyman Əhmədov küçəsi ilə kəsişmədən mərkəz istiqamətində;15. "20 Yanvar" dairəsində;16. Binəqədi şosesi, "Azadlıq prospekti" metro stansiyası istiqamətində;17. 1-ci Göl kənarı yolu, Ziya Bünyadov prospekti istiqamətində;18. 28 May küçəsi, Puşkin küçəsi ilə kəsişmədən Rəşid Behbudov küçəsi ilə kəsişməyə qədər;19. Mirzə Qədim İrəvani küçəsi, Xətai prospekti istiqamətində;