İnvestisiya dünyası əslində hər birimiz üçün yeni imkanlar vəfərqli bir gələcək deməkdir. Yelo Bank əməkdaşlarının bu sahədəkibiliklərini artırmaq və onlara yeni maliyyə üfüqləri açmaqməqsədilə ilk 'Yelo İnvestisiya Paneli' tədbirini keçirib.
Tədbirin əsas hədəfi investisiya haqqında olan miflərə sonqoymaq və hər kəs üçün əlçatan yolları göstərmək idi. Tədbirdəölkənin aparıcı maliyyə qurumlarının ekspertləri öz bilik vətəcrübələrini iştirakçılarla bölüşüblər.
Müzakirələrin təməlini Bakı Fond Birjasının nümayəndələri FərhadMansurov və Nigar Ağahüseynova qoyaraq, ölkədə mövcud olaninvestisiya mühiti və birja ticarətinin incəlikləri haqqındaətraflı məlumat veriblər. İnvestisiya alətlərinin çeşidləri vəgəlir gətirən imkanlar barədə isə "Unicapital"ın direktoru TofiqHəsənov çıxış edərək, iştirakçılara hansı vasitələrlə qazanc əldəetməyin yollarını izah edib.
Nəzəriyyəni real təcrübə ilə birləşdirən "SOCAR Capital"ın Başinvestisiya direktoru Tolqa Kotan, illərin praktiki addımlarınaəsaslanan çıxışı ilə investisiya yolunda qarşıya çıxançağırışlardan və uğurlu strategiyalardan bəhs edib. Tədbirin anamesajı isə Yelo Bank-ın Baş məhsul sahibi Elsevər Quliyevintəqdimatında öz əksini tapıb: “İnvestisiya: Pul işləsin, sənyox”.
Təqdimatlardan sonra tədbir daha dinamik müstəviyə –ekspertlərin panel müzakirəsinə keçid alıb. Paneldə Tolga Kotan(SOCAR Capital), Tofiq Həsənov (Unicapital) və Fərhad Mansurov(Bakı Fond Birjası) bir araya gəliblər. Bu bölümdə spikerlər özpraktik addımlarını və illərin sınağından keçmiş strategiyalarınıiştirakçılarla bölüşərək, investisiyaya başlamaq istəyənlərinaktual suallarını canlı şəkildə cavablandırıblar.
Yelo Bank müştərilərinin maliyyə savadlılığını artırmaq vəonlara parlaq gələcək qurmaqda dəstək olmaq üçün bu növmaarifləndirici tədbirləri davam etdirəcək.
Bankdan onlinetez kredit əldə etmək istəyirsiniz? O zaman 981 nömrəsinə zəngedin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.
Yelo Bank – Parlaq bankçılıq!