"Xalq Bank" müştərilərin premium kart üstünlüklərindən dahageniş yararlanması məqsədilə yeni kampaniya keçirir. Belə ki, 30iyunadək "Xalq Bank"da aktiv əmanəti olan müştərilər Mastercard Black Edition və ya VisaInfinite ödəniş kartlarını birdəfəlik xidmət haqqına və ya karthesabına ilkin mədaxil məbləğinə 50 % endirimlə əldə edəbiləcəklər.
Premium kartlar sahiblərinə yüksək komfort, fərdi yanaşma vəeksklüziv imtiyazlar təqdim edən, eyni zamanda səyahət zamanımüxtəlif üstünlüklərlə müşayiət olunan prestijli ödənişvasitələridir. Buraya səyahət sığortası, transfer xidmətləri, havalimanlarında biznes zallara pulsuz keçid və digər imtiyazlardaxildir.
Kampaniyadan "Xalq Bank" filiallarına müraciət edərəkyararlanmaq mümkündür.
Qeyd edək ki, "Xalq Bank"ın təqdim etdiyi çeşidli depozitməhsulları illik 10.5 %-dək gəlir qazanmaq imkanı yaradır. Ətraflışərtlərlə tanış olmaq üçün keçid edə bilərsiniz: https://www.xalqbank.az/az/ferdi/emanetler
"Xalq Bank"ın məhsul və xidmətləri barədə məlumatları bankınfilial şəbəkəsindən, https://www.xalqbank.az// rəsmiinternet səhifəsindən, 138 Çağrı mərkəzindən, həmçinin müxtəlifsosial şəbəkə səhifələrindən əldə etmək olar.