"XalqKart"ı indi pulsuz əldə edin
30 iyunadək 3 illik XalqKartPetrolXalqKart Cashback kartları müştərilərə pulsuz təqdim ediləcək."Xalq Bank"ın təqdim etdiyi "XalqKart" müxtəlif loyallıqimkanlarını özündə birləşdirir. "XalqKart Petrol" kartı iləmüştərilər həm ölkə daxilində, həm də xaricdə apardığı nağdsızödənişlərdən 3 % bonus qazanıb toplanmış bonusları ölkənin ən geniş"Azpetrol" YDM şəbəkəsində yanacağa dəyişə bilərlər. "XalqKartCashback" kartı isə nağdsız əməliyyatlardan 2 % keşbek qazandıranödəniş kartıdır. Hər iki kartda olan digər üstünlüklərbunlardır:
- AZN qalığına illik 8 % əlavə gəlir;
- ölkədaxili bütün kartlara aylıq 3000 AZN-dək komissiyasızköçürmə;
- aylıq 1000 AZN-dək komissiyasız nağdlaşdırma;
- onlayn sifariş və pulsuz çatdırılma.
Hər bir kart üzrə müştəri aylıq 300 AZN məbləğində keşbek/petrolqazana bilər. Qeyd edək ki, kampaniyaya ayrılmış kart sayıməhduddur.
"XalqKartı" bankın filiallarında, yaxud https://cardorder.xalqbank.az/səhifəsinə keçid edərək onlayn sifariş etmək mümkündür. Bakıərazisində çatdırılma pulsuzdur.
"Xalq Bank"ın məhsul və xidmətləri barədə məlumatları bankınfilial şəbəkəsindən, https://www.xalqbank.az// rəsmiinternet səhifəsindən, 138 Çağrı mərkəzindən, həmçinin müxtəlifsosial şəbəkə səhifələrindən əldə etmək olar.